ELEKTRİK ELEKTRONİK SEKTÖRÜ FAS - SENEGAL HEYETİ

Sayın Üyemiz,

Elektrik ve Elektronik İhracatçıları Birliği tarafından üye firmalarımıza yeni ihraç pazarları kazandırılması, Türk elektrik-elektronik sektörü firmalarının bilinirliğinin arttırılması amacıyla, Ekonomi Bakanlığı desteği ile 2011/1 sayılı "Pazar Araştırması ve Pazara Giriş Desteği Hakkında Tebliğ" çerçevesinde elektrik üretim dağıtım ekipmanları ( Kablo, trafo, şalt malzemeleri, otomasyon cihazları, jeneratör, pano, aydınlatma ürünleri vb.), beyaz eşya (buzdolabı, fırın, çamaşır ve bulaşık makineleri) ve tüketici elektroniği sektörlerinde faaliyet gösteren üyelerimizin katılımı ile ticaret heyetleri düzenlemektedir.

Bu çerçevede Birliğimiz organizasyonuyla 14 – 20 Ekim 2018 tarihleri arasında Fas ve Senegal'e yönelik bir sektörel ticaret heyeti gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. Söz konusu heyete katılmak isteyen firmalarımızın ekte yer alan başvuru dosyasındaki formları eksiksiz doldurması ve aşağıda belirtilen son başvuru tarihine kadar ilgili mail adresine iletilmesi hususunda gereğini rica ederim.

Taslak Heyet Tarihi

14 – 20 Ekim 2018

Tahmini Avans Bedeli*

1 temsilci için: 2.300 $

2 temsilci için: 3.500 $

Son Başvuru Tarihi

9 Temmuz 2018

İlgili Kişi

Buket Aktaş –buket.aktas@immib.org.tr

* Heyet sonrası oluşacak maliyet çerçevesinde ek ödeme talep edilebilir ya da fazla ödemeler geri iade edilebilmektedir.

 

ÖNEMLİ NOTLAR:

  1. Söz konusu Sektörel Ticaret Heyetlerine “2011/1 sayılı Pazar Araştırması ve Pazara Giriş Desteği” tebliği çerçevesinde; şirket ortağı ya da şirketin SGK'lı çalışanı katılımcılar heyete iştirak edebilecek ve % 60 oranında desteklenecek olup buna ilave olarak Elektrik ve Elektronik İhracatçıları Birliği tarafından PR (ikili iş görüşmelerinin organizasyonu) hizmetine ilişkin maliyet firmalarımıza yansıtılmayacaktır. Bu çerçevede, yukarıda belirtilen heyet maliyetlerine dâhil olan hizmetler aşağıda belirtilmiştir;

 

  1. Konaklama
  2. Ulaşım
  3. Transfer hizmetleri verilen standart hizmetlerdir.

Reklam çalışmaları (Internet, gazete, katalog vs.) ve organizasyon hizmetleri ise (toplantı salonu, tercüman, ikramlar vs.) ihtiyaca binaen organize edilecektir.

  1. Birliğimizce düzenlenecek heyetlere katılım sınırlı sayıdadır, çok sayıda talep olması durumunda heyet avans bedelinin yatırılması ve heyete ilişkin gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim tarihi esas alınacaktır.
  2. Heyet sonrası oluşacak maliyet çerçevesinde ek ödeme talep edilebilir ya da fazla ödemeler geri iade edilebilir.

EKLER:

  1. Fas - Senegal Heyeti Başvuru Dosyası (1 Sayfa)