Personel İletişim Rehberi

GENEL SEKRETERLİK

ADI SOYADI   DAHİLİ
S. Armağan Vurdu

Genel Sekreter

1660-1940-1775

Coşkun Kırlıoğlu

Genel Sekreter Yardımcısı

1226
Fatih Özer

Genel Sekreter Yardımcısı

1141
Muharrem Kayılı

Genel Sekreter Yardımcısı V.

1141

GENEL SEKRETERLİK OFİSİ

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
Fisun Cengiz Gündoğdu Uzman Yrd. fisun.gundogdu@immib.org.tr 1940
Arzu Şayeste Arslan İdari Memur arzu.aksoy@immib.org.tr 1775
Vildan Mümünoğlu İdari Memur vildan.mumunoglu@immib.org.tr 1141

HUKUK MÜŞAVİRLİĞİ

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
Pelin Parın Avukat 1964

İNSAN KAYNAKLARI ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
Berna Nazlı Sezen Ersoyol Şube Müdürü nazli.ersoyol@immib.org.tr 1965
Eren Gündoğan Uzman Yrd. eren.gundogan@immib.org.tr 1092
İbrahim Altın İdari Memur ibrahim.altin@immib.org.tr 1858
Tuğba Çapar İdari Memur tugba.capar@immib.org.tr 1834
Ayşegül Acur İdari Memur aysegul.acur@immib.org.tr 1088

ÜYE İLİŞKİLERİ VE UYGULAMA ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
Şeref Deniz Etiler Şube Müdürü deniz.etiler@immib.org.tr 1014
Selçuk Bağdatlı Şef selcuk.bagdatli@immib.org.tr 1736
Hasan Bahadır Çamkuşu Uzman hasan.camkusu@immib.org.tr 1651
Seda Beyaz Uzman seda.beyaz@immib.org.tr 1842
Ömer Ardalı İdari Memur omer.ardali@immib.org.tr 1024
Tülay Gülgeç İdari Memur tulay.gulgec@immib.org.tr 1130
Ezgi Avluk İdari Memur ezgi.ozmen@immib.org.tr 1456
Gökçe Fadime Çalın Santral Görevlisi gokce.calin@immib.org.tr 1069
Fatma Nur Savaş Santral Görevlisi fatma.savas@immib.org.tr 1057

İRTİBAT BÜROLARI

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
Muhammet Dumansızoğlu İdari Memur muhammed.dumansizoglu@immib.org.tr 0 (212) 244 11 74
Emel Bilgili Şef emel.bilgili@immib.org.tr 0 (262) 322 58 43

EVRAK KAYIT BİRİMİ

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
Muharrem Çayıroğlu Şef muharrem.cayiroglu@immib.org.tr 1953
Vakkas Asi İdari Memur vakkas.asi@immib.org.tr 1140
Emine Aktaş Bilg. İşletmeni immib@immib.org.tr 1102

FUAR VE DİĞER DESTEKLER ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
Burhan Cebre Şube Müdürü burhan.cebre@immib.org.tr 1908
Tuğba Bozkurt Özgündüz Şef tugba.bozkurt@immib.org.tr 1583
İbrahim Şen Şef ibrahim.sen@immib.org.tr 1174
Uhut Serdar Kantaroğlu Uzman serdar.kantaroglu@immib.org.tr 1017
Berivan Esmer Uzman berivan.esmer@immib.org.tr 1906
Ahmet Barış Ünel Uzman Yrd. baris.unel@immib.org.tr 1555
Fatma Tekin Uzman Yrd. fatma.tekin@immib.org.tr 1342
İbrahim Bardakçı Bilg.İşletmeni ibrahim.bardakci@immib.org.tr 1983
Ersan Duru Bilg.İşletmeni ersan.duru@immib.org.tr 1913
Ahmet Göksel İdari Memur ahmet.goksel@immib.org.tr 1021
Celal Okta İdari Memur celal.okta@immib.org.tr 1832
Ali Deha Ersoyol İdari Memur alideha.ersoyol@immib.org.tr 1944
Miray Erdoğan İdari Memur miray.erdogan@immib.org.tr 1865
Seda Memnun İdari Memur seda.ulus@immib.org.tr 1045
Serkan Selci İdari Memur serkan.selci@immib.org.tr 1551

TURQUALITY VE YURTDIŞI BİRİM DESTEKLERİ ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
Remziye Ergün Kayılı Şube Müdürü remziye.kayili@immib.org.tr 1041
Özge Alptürkan Şef ozge.alpturkan@immib.org.tr 1909
Nilhay Usta Pamuk Şef nilhay.usta@immib.org.tr 1942
Okan Demirler Uzman okan.demirler@immib.org.tr 1127
Eray Uğraş Uzman eray.ugras@immib.org.tr 1929
Çağdaş Nejat Camuşcu Uzman cagdas.camuscu@immib.org.tr 2364
Mehmet Çağrı Köktürk Uzman Mehmet.kokturk@immib.org.tr 1552
Fulden Özsoylu Uzman Yrd. fulden.ozsoylu@immib.org.tr 1608
Murat Toraman İdari Memur murat.toraman@immib.org.tr 1044
Nilgün Kayar İdari Memur nilgun.kayar@immib.org.tr 1110
Uğur Mucık İdari Memur ugur.mucik@immib.org.tr 1900
Seher Karaarslan İdari Memur seher.karaarslan@immib.org.tr 1131
Mehlika Kaya İdari Memur mehlika.kaya@immib.org.tr 1723
Metin Dülegöz İdari Memur metin.dulegoz@immib.org.tr 1745
Sümeyye Çubuk İdari Memur sumeyye.cubuk@immib.org.tr 1507

MADEN SEKTÖRÜ ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
Halis Elgin Şube Müdürü halis.elgin@immib.org.tr 1969
Okan Ak Şef okan.ak@immib.org.tr 1029
Banu Altın Uzman banu.surmen@immib.org.tr 1872
Can Erdem Kaya Uzman Yrd. erdem.kaya@immib.org.tr 1077
P.Canan Çağlayan Uzman Yrd. canan.caglayan@immib.org.tr 1508
Tayfun Güneş İdari Memur tayfun.gunes@immib.org.tr 1868
Mehmet Salih Şahin İdari Memur mehmet.sahin@immib.org.tr 1401
Mesut Murat Ersoy İdari Memur (B.H.S) murat.ersoy@immib.org.tr 1101
Onural Sürmen Proje Personeli onural.surmen@immib.org 1212
Volkan Memişoğlu Proje Personeli volkan.memisoglu@immib.org.tr 1389
Ayşe Nur Döğme Proje Personeli aysenur.dogme@immib.org.tr 1323
Funda İlkyaz Proje Personeli funda.ilkyaz@immib.org.tr 1434
Neslihan Alkış Proje Personeli neslihan.alkis@immib.org.tr 1984
Gökhan Şahin Proje Personeli gokhan.sahin@immib.org.tr 1053
Biriz Varol Proje Personeli biriz.varol@immib.org.tr 1454

METALLER SEKTÖRÜ ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
Özgür İnan Şef ozgur.inan@immib.org.tr 1991
Buğra Erol Şef bugra.erol@immib.org.tr 1002
Merve Çakır Yörüken Şef merve.cakir@immib.org.tr 1886
Merve Ünel Uzman merve.taser@immib.org.tr 1183
Havva Deniz Uzman havva.deniz@immib.org.tr 1782
Süleyman Çakır Uzman suleyman.cakir@immib.org.tr 1888
Zeynep Karaosmanoğlu Uzman Yrd. zeynep.karaosmanoglu@immib.org.tr 1883
Ebru Kutlualp Uzman Yrd.(B.H.S) ebru.kutlualp@immib.org.tr 1136
Banu Emiroğlu İdari Memur banu.emiroglu@immib.org.tr 1564
Merve Taşdemir İdari Memur merve.tasdemir@immib.org.tr 1916
Dilan Sural İdari Memur (B.H.S) Dilan.SURAL@immib.org.tr 1239
Muhammed Ali Baydar Proje Personeli ali.baydar@immib.org.tr 1728
Şule Şinikoğlu Proje Personeli  sule. sınıkoglu@im m ib. or g. tr  1789
Zeynep Çırakoğlu Proje Personeli  zeynep. cır a koglu@im m ib. or g. tr  1906

KİMYEVİ MADDELER SEKTÖRÜ ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
Aydın Yılmaz Şube Müdürü aydin.yilmaz@immib.org.tr 1941
Mehmet Karaçoban Şef mehmet.karacoban@immib.org.tr 1606
E. Burcu Öz Şef burcu.oz@immib.org.tr 1039
Selin Özdemir Karakoç Şef selin.ozdemir@immib.org.tr 1946
Ayşe İpek Sarıkabadayı Şef ipek.sarikabadayi@immib.org.tr 1645
Canan Ersoy Uzman canan.ersoy@immib.org.tr 1049
Mehmet Akif Oruç Uzman akif.oruc@immib.org.tr 1960
Bulut Güney Şahan Uzman bulut.sahan@immib.org.tr 1979
Furkan Akalın Uzman furkan.akalin@immib.org.tr 1950
Şeyma İnam Uzman seyma.inam@immib.org.tr 1521
Melike Baladın Uzman Yrd. melike.baladin@immib.org.tr 1704
İlknur Özlem Tiryaki Uzman Yrd.(Ö.H.S) ozlem.tiryaki@immib.org.tr 1394
Ebru Genç Bilg.İşletmeni ebru.genc@immib.org.tr 1038
Derya Akçören Uzman Yardımcısı derya.akcoren@immib.org.tr 1384
Filiz Uzun Yönetim Kurulu Danışmanı filiz.uzun@immib.org.tr 1115
Zehra Damla Alaman KTG-Uzman damla.alaman@immib.org.tr 1536
Buğra Uçal Proje Personeli bugra.ucal@immib.org.tr 1990
Begüm Ardıç Proje Personeli begum.ardic@immib.org.tr 1734
Faruk Benderli Proje Personeli faruk.benderli@immib.org.tr  1904
Hafize Şen Proje Personeli hafize.sen@immib.org.tr 1062
Nur Dilara YÜCESAN Proje Personeli dilara.yucesan@immib.org.tr 1133
Elif Semra Tulum Proje Personeli elif.tulum@immib.org.tr 1322

ELEKTRİK SEKTÖRÜ ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
M.Murat Tuncel Şube Müdürü murat.tuncel@immib.org.tr 1065
Mehmet Kervankıran Şef mehmet.kervankiran@immib.org.tr 1042
Ali Kaldırımcı Şef ali.kaldirimci@immib.org.tr 1010
Eyüp Daban Şef eyup.daban@immib.org.tr 1137
Esra Vurucu Uzman esra.vurucu@immib.org.tr 1819
Doğaç Dilaver Uzman Yrd. dogac.dilaver@immib.org.tr 1719
Seval Çakar Uzman Yrd. seval.cakar@immib.org.tr 1350
Hande Bargu Celayir Uzman Yrd. hande.celayir@immib.org.tr 1729
Yiğit Sami Gümüşok Uzman Yrd. yigit.gumusok@immib.org.tr 1387
Nadin Sertçe Uzman Yrd. nadin.sertce@immib.org.tr 1157
Can Çetin Uzman Yrd. can.cetin@immib.org.tr 1678
Zafer Ergin Uzman Yrd. zafer.ergin@immib.org.tr 1048
Haydar Kubilay Demir İdari Memur kubilay.demir@immib.org.tr 1962
Kübra Kudun Uzman (Ö.H.S.) kubra.kudun@immib.org.tr 1896

MÜCEVHER SEKTÖRÜ ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
Şirzat Akbulak Şube Müdürü sirzat.akbulak@immib.org.tr 1880
Fatih Sarıcaoğlu Uzman fatih.saricaoglu@immib.org.tr 1936
Meral Uslu Uzman Yrd. meral.uslu@immib.org.tr 1582
Ömer Faruk Önol Uzman Yrd. faruk.onol@immib.org.tr 1963
Doruk Poyraz  Proje Personeli doruk.poyraz@immib.org.tr 1869
İbrahim Burak Öztürk Proje Personeli burak.ozturk@immib.org.tr 1380

ÇELİK SEKTÖRÜ ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
Uygar Tatar Şube Müdürü uygar.tatar@immib.org.tr 1947
Oğuzhan İnci Şef oguzhan.inci@immib.org.tr 1887
Ebru Dursun Şef ebru.dursun@immib.org.tr 1885
M. Mesud Fırat Uzman mesut.firat@immib.org.tr 1977
Ali Özefe Uzman Yrd. ali.ozefe@immib.org.tr -
Özlem Felek Uzman Yrd. ozlem.felek@immib.org.tr 1891
Abdulsamet Damar Uzman Yrd. samet.damar@immib.org.tr 1176
Selin Önen İdari Memur (B.H.S) selin.onen@immib.org.tr 1931
Devletşah Yayan Proje Personeli devletsah.yayan@immib.org.tr 1911
Akın Cihan Akdeniz Proje Personeli cihan.akdeniz@immib.org.tr 1594

KURUMSAL İLETİŞİM VE ORGANİZASYON ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
Nesrin Güler Şimşek Şube Müdürü nesrin.guler@immib.org.tr 1923
Selin Doğan Peker Şef (Eğitim Birimi) selin.dogan@immib.org.tr 1894
Zeynep Şeker Uzman zeynep.seker@immib.org.tr 1671
Yasemin Coşmuş Uzman (Eğitim Birimi) yasemin.cosmus@immib.org.tr 1995
Emrah Öztürk İdari Memur emrah.ozturk@immib.org.tr 1781
Çiğdem Özçelik Biletleme Sorumlusu cigdem.ozcelik@immib.org.tr 1079

MUHASEBE-FİNANSMAN ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
Hilmi Güneş Şube Yöneticisi hilmi.gunes@immib.org.tr 1861
Nil Bayrak Uzman Yrd. nil.bayrak@immib.org.tr 1191
Mustafa Cömert İdari Memur mustafa.comert@immib.org.tr 1019
Şerafettin Aygün İdari Memur serafettin.aygun@immib.org.tr 1590
Abdullah Uzun İdari Memur abdullah.uzun@immib.org.tr 1857
Sebahattin Güler İdari Memur sebahattin.guler@immib.org.tr 1055
Sinem Ersoy İdari Memur (B.H.S) sinem.ersoy@immib.org.tr 1912

İDARİ İŞLER VE SATIN ALMA ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
Mustafa Kayalı Şube Müdürü mustafa.kayali@immib.org.tr 1870
Uğur Çakıroğlu Şef ugur.cakiroglu@immib.org.tr 1601
Mehmet Serkan Ertan Uzman serkan.ertan@immib.org.tr 1920
Oğuz Demirci İdari Memur oguz.demirci@immib.org.tr 1056
Belis Karakaş İdari Memur belis.karakas@immib.org.tr 1120
Ekrem Oktay İdari Memur ekrem.oktay@immib.org.tr 2528
Hacı Ali Fırlan Şoför haciali.firlan@immib.org.tr 2528
Metin Dereli Şoför metin.dereli@immib.org.tr 2528

AB MEVZUATI UYUM ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
İlknur Burucu Şube Müdürü ilknur.burucu@immib.org.tr 1986
Fatma Soyer Etiler Şef fatma.soyer@immib.org.tr 1897
Mutlu Demirkan Uzman mutlu.demirkan@immib.org.tr 1631
Murat Taşkın Uzman murat.taskin@immib.org.tr 1168
İmdat Öner Uzman Yrd.(Ö.H.S) imdat.oner@immib.org.tr 1628
Pınar Özgün Uzman Yrd.(Ö.H.S) pinar.ozgun@immib.org.tr 1633
M.Meltem Şimşek Proje Personeli meltem.simsek@immib.org.tr 1126
Fulya Doğan Proje Personeli fulya.dogan@immib.org.tr 1992
Esra Özyurt Proje Personeli esra.ozyurt@immib.org.tr 1741
Yavuz Uyanık Proje Personeli yavuz.uyanik@immib.org.tr

BİLGİ İŞLEM ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
Birol Eker Şube Müdürü birol.eker@immib.org.tr 1082
Mehmet Özmen Bilgisayar Programcısı mehmet.ozmen@immib.org.tr 1874
Selim Öz Bilg. İşletmeni selim.oz@immib.org.tr 1085
İlker Üstün Bilg. İşletmeni ilker.ustun@immib.org.tr 1086
Selim Köktaş Bilg. İşletmeni selim.koktas@immib.org.tr 1956
Hüseyin Gözüküçük Bilg. İşletmeni huseyin.gozukucuk@immib.org.tr 1957
Hasan Şahin İdari Memur hasan.sahin@immib.org.tr 1094