Yurt İçinde Gerçekleştirilen Uluslararası Fuarların Desteklenmesi - 2014/4 Sayılı Karar


KILAVUZLAR

Destek Yönetim Sistemi Giriş

MEVZUAT


DUYURULAR


LİSTELER


DİĞER

  • ​Dosya işlem bedelinin (30TL) ödendiğini gösteren ödeme makbuzunun, DYS'den başvuru yapılırken "Başvuru Evrakları" aşamasında eklenmesi gerekmektedir. (Ödeme Birliğimiz veznesine elden yapılabileceği gibi, İSTANBUL MADEN VE METALLER İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ (Fuar Teşvik) adına Garanti Bankası Güneşli Şubesi (295) TR210006200029500006295041 numaralı hesabına da yapılabilir. İnternet bankacılığı üzerinden alınan dosya işlem bedeline ilişkin dekonta banka onayı yaptırılmasına gerek bulunmamaktadır)
  • Müracaat yılına ilişkin İhracatçı Birliği üyelik aidat makbuzu örneğinin veya https://www.immib.org.tr/tr/online-islemler-uyelik-bilgi-ve-borc-sorgulama.html bağlantısından vergi numarası ile yapılan sorgulama çıktısı ekran görüntüsünün, DYS'den başvuru yapılırken "Başvuru Evrakları" aşamasında eklenmesi gerekmektedir.
  • Fuara pazarlamacı olarak katılım sağlanması durumunda, (fuardan önce düzenlenmiş) Pazarlama Sözleşmesi ve Kapasite Raporunun aynı pdf dosyası içinde, DYS'den başvuru yapılırken"Başvuru Evrakları" aşamasında belge türü "Pazarlama Sözleşmesi" seçilerek eklenmesi gerekmektedir. (Pazarlama sözleşmesi örneği indirmek için tıklayınız!)
  • Yurt içi fuar desteği ile ilgili sıkça sorulan sorular için tıklayınız!

01.01.2021 Tarihinden Önce Yapılan Başvurulara İlişkin Belge ve Formlar