Elektrik ve Elektronik Sektörü Belarus-Litvanya Ticaret Heyeti

Sayın Üyemiz,

Elektrik ve Elektronik İhracatçıları Birliği tarafından üye firmalarımızın uluslararası pazarlarda rekabet gücünü artırmak amacıyla, T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ile 2011/1 sayılı "Pazar Araştırması ve Pazara Giriş Desteği Hakkında Tebliğ" çerçevesinde elektrik üretim dağıtım ekipmanları (kablo, trafo, şalt malzemeleri, otomasyon cihazları, jeneratör, pano, aydınlatma ürünleri vb.), beyaz eşya (buzdolabı, fırın, çamaşır ve bulaşık makineleri) ve tüketici elektroniği sektörlerinde faaliyet gösteren üyelerimizin katılımı ile ticaret heyetleri düzenlenmektedir.

Öteyandan, %50 'si devlet desteği kapsamında olan heyetlerimize katılan üye firmalarımızın maliyetlerini azaltmak amacıyla Birliğimiz Yönetim Kurulu kararıyla 2020 yılı heyetleri için %25 oranında ilave destek verilecektir. Ayrıca, heyetlerimize ilişkin tüm maliyetlerin pre-finansmanı da Birliğimiz tarafından sağlanacaktır.

Bu çerçevede, 20-25 Eylül 2020 tarihlerinde Birliğimiz organizasyonunda düzenlenecek olan Belarus-Litvanya Sektörel Ticaret Heyetine katılmak isteyen firmalarımızın, ekte yer alan başvuru dosyalarındaki formları eksiksiz doldurması ve ilgili mail adresine iletmesi rica olunur.

 

1.Katılımcı Avans Bedeli: 1.800 USD

2.Katılımcı Avans Bedeli: 2.200 USD

 

İletişim:

Uğur Adıgüzel

ugur.adiguzel@immib.org.tr

0212 454 03 87

 

  ÖNEMLİ NOTLAR:

  1. Söz konusu Sektörel Ticaret Heyetlerine “2011/1 sayılı Pazar Araştırması ve Pazara Giriş Desteği” tebliği çerçevesinde; şirket ortağı ya da şirketin SGK'lı çalışanı katılımcılar heyete iştirak edebilecek ve % 50 oranında desteklenecek olup, Elektrik ve Elektronik İhracatçıları Birliği tarafından %25'e kadar ilave destek verilecektir. Bu çerçevede, yukarıda belirtilen heyet maliyetlerine dâhil olan hizmetler aşağıda belirtilmiştir;
  • Konaklama
  • Ulaşım
  • İkili İş Görüşmeleri Organizasyonu
  • Transfer hizmetleri verilen standart hizmetlerdir.

Reklam çalışmaları (Internet, gazete, katalog vs.) ve organizasyon hizmetleri ise (toplantı salonu, tercüman, sektörel ziyaretler, ikramlar vs.) ihtiyaca binaen organize edilecektir.

      Kontenjan sınırlıdır, firmalarımızdan yoğun talep gelmesi durumunda heyet avans bedelinin yatırıldığı ve heyete ilişkin gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim edildiği tarih esas alınacaktır.

EKLER:

  1. Heyet Başvuru Dosyası(1 Sayfa)