FIHAV 2017 Fuarı Nakliye Fiyat Teklifi Hk.

Sayın Yetkili,

 

30 Ekim-03 Kasım 2017 tarihleri arasında Küba'nın Havana şehrinde düzenlenecek olan FIHAV 2017 Fuarı ülkemiz milli iştirak organizasyonu üçüncü kez Birliğimizce gerçekleştirilecektir. Türkiye standında yer alacak olan 2 Firma (İMMİB dahil); bir holde olmak üzere ürünlerini sergileyecek olup, Fuar İdaresinin hazırlamış olduğu bilgi notu ekte sunulmaktadır.

 

Bu kapsamda,

 

 • Türkiye çıkış gümrükleme ile ilgili masrafları,
 • Katılımcı firmalar ile irtibata geçerek firma mal ve çeki listelerinin hazırlanması (gerek olması durumunda),
 • Küba gümrük giriş işlemleri,
 • Fuar alanı handling ve depolama hizmetleri,
 • Teşhir ürünlerinin sigortalanmasını,
 • Teşhir ürünlerinin katılımcı firmaların standlarına teslimini,
 • Firma yetkilisinin, gönderilen teşhir ürünlerinin fuarda katılımcı firmaların standlarına teslimine kadar fuar alanında hazır bulunmasını

 

                kapsayan hava kargo teklifinizin en uygun yükleme tarihleri ile birlikte en geç 18 Eylül 2017 Pazartesi günü mesai bitimine kadar tarafımıza iletilmesi hususunda bilgileriniz ve gereği rica olunur.

Ayrıntılı Bilgi İçin:

Emrah ÖZTÜRK

Kurumsal İletişim ve Organizasyon Şubesi

emrah.ozturk@immib.org.tr

0 212 454 07 81                                                                           

Notlar:

 

 1. Küba'ya gönderilmesinde sorun olan ya da hava kargo ile gönderilmesinde sorun olan ürünlerin tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir. Ürünlerin paketlenmesine ilişkin bir prosedür vs. varsa onlar da bildirilmelidir.

 

 1. Tekliflerinizi tüm masraflar dahil gönderiniz. Doğabilecek diğer masraf ve giderlere ilişkin teklifinizle birlikte bilgi verilmelidir.

 

 1. İMMİB'e ait ürünlerin Birlik binamızdan teslim alınması gerekmektedir.

 

 1. Nakliye Teklifi son gönderim tarihi en geç 18 Eylül 2016 Pazartesi günü mesai bitimine kadardır. Bu tarihten sonra Birliğimize ulaşan teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır.

 

EK: Bilgi Notu