Hindistan İnşaat Malzemeleri Sektörel Ticaret Heyeti Programı Hk.

Sayın Üyemiz,

 

İstanbul Ticaret Odası'ndan alınan bir yazıda, 25-29 Kasım 2019 tarihleri arasında Hindistan'ın Mumbai şehrinde "İnşaat Malzemeleri Sektörel Ticaret Heyeti Programı" adıyla bir organizasyon düzenleneceği bildirilmiştir.

 

Anılan Heyet kapsamında ülkemiz ihracatçı firmaları ile ithalatçı Hintli firmalar arasında organize edilecek ikili iş görüşmeleri (B2B) etkinliğinin yanı sıra hedef sektörde faaliyet gösteren ilgili kurum ve firmalara yönelik ziyaretler gerçekleştirileceği ifade edilmiştir.

 

Heyete katılmak isteyen firmaların http://www.ito.org.tr/wps/portal/duyurular?WCM_GLOBAL_CONTEXT=ito_portal_tr/ito-portal/duyurular/gm-duyurular/28627a004b3ab8e6b79cb748e3d6153e link üzerinden EK C-2 ve EK C-3 adlı başvuru belgelerini doldurarak, firma İmza Sirküleriyle birlikte en geç 30 Eylül 2019 Pazartesi günü saat 17:00'a kadar İstanbul Ticaret Odası Uluslararası İlişkiler Müdürlüğü'ne e-posta ile göndermeleri gerektiği aktarılmıştır.

 

Bilgilerinizi rica ederim.

 

 

 

Ayrıntılı Bilgi İçin:

Yasin Uygur / Hülya Torlak

Uluslararası İlişkiler Müdürlüğü

Tel: +90-212-455 64 19/455 64 25

e-posta: uluslararasi@ito.org.tr

 

Not: Heyet kapsamında belirlenen kişi başı katılım payı 1200 ABD Doları'dır. Katılım payına İstanbul- Mumbai çift yön ekonomi sınıfı uçak bileti, tek kişilik odada konaklama (oda' kahvaltı), program kapsamındaki transferler, ikili iş görüşmeleri organizasyonu, tercümanlık hizmetleri, yerinde kurum/firma ziyaretleri, tanıtım kitapçığında firma tanıtımının yapılması ve diğer tanıtım giderleri" dâhildir.