HONG KONG ÖZEL İDARİ BÖLGESİ BAŞ YÖNETİCİSİ İLE ONLINE GÖRÜŞME

Sayın Üyemiz;

 

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'ndan (DEİK) alınan bir yazıda; Hong Kong Ekonomi ve Ticaret İşleri Avrupa Birliği nezdindeki Özel Temsilciliği HKETO Brüksel ve Berlin Ofisleri tarafından, Türkiye'den DEİK ve Avrupa Birliği ülkelerinden iş dünyasını temsil eden kurumların destekleriyle, 5 Şubat 2021 Cuma günü Türkiye saati ile 12.00-13.00 arasında, Hong Kong'un Avrupa iş çevrelerine sunduğu iş fırsatlarına yönelik Hong Kong Özel İdari Bölgesi Baş Yöneticisi Sayın Carrie Lam ile doğrudan diyalog temalı online bir toplantı düzenleneceği belirtilmiştir.

 

Anılan toplantının, Avrupa Politika Merkezi Başkanı ve Baş Ekonomisti  Dr. Fabian Zuleeg'in moderatörlüğünde gerçekleştirileceği ifade edilmiştir. Ayrıca Hong Kong Özel İdari Bölgesi Ticaret ve Ekonomik Kalkınma Sekreteri Sayın Edward Yau,   Çevre Sekreteri Sayın Wong Kam-sing ve Maliye ve Hazine Sekreteri Sayın Christopher Hui Hong Kong ekonomisi, geleceğe yönelik beklentiler gibi konularda bilgi vermek ve soruları yanıtlamak üzere etkinliğe katılacaklardır.

 

Toplantıya katılmak isteyen üyelerimizin etkinlik kapsamında varsa yanıtlanmasını istedikleri sorularını communication@hketoberlin.gov.hk e-posta adresine iletmeleri gerekmektedir. Toplantıyla ilgili detaylı bilgi ve tanıtım broşürü ekteki belgelerde yer almaktadır.

 

Bilgilerinizi rica ederiz.

 

 

         

Ek1: Bilgi Notu

Ek2: Tanıtım Broşürü

 

 

Kayıt linki: https://zoom.us/webinar/register/6016100389124/WN_i92vbaJsS5qYwjK4IjjWwg