İTÜ İşbirliğinde Yalın Üretim ve Yönetim Uzmanlığı Sertifika Programı Hk.

Sayın Üyemiz,

 

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) ve İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) işbirliği ile 23 Ekim – 11 Aralık 2021 tarihleri arasında, online olarak toplam 14 gün (90 saat) süreli,Yalın Üretim ve Yönetim Uzmanlığı” sertifika programı gerçekleştirilecektir.

Bilindiği üzere, dünya çapında bir üretici olmak için geleneksel üretim sistemlerinin yalın üretim sistemlerine dönüştürülmesi gerekmektedir. Bu da firmaların mevcut üretim sistemine özgü tasarlanan doğru sistemlerin, doğru uygulanmasına ve işletilmesine bağlı olmaktadır. Bu çerçevede gerçekleştireceğimiz sertifika programı ile firmaların üretim sistemleri içindeki israfları sistemli bir şekilde yok ederek müşteriye hızlı tepki verme teorisine ait uygulama örneklerinin katılımcılara aktarılması amaçlanmaktadır.

Söz konusu Sertifika Programı; Prof. Dr. Bülent DURMUŞOĞLU, Prof. Dr. Fethi ÇALIŞIR, Prof. Dr. Emre ÇEVİKCAN, Prof. Dr. Şule Itır SATOĞLU, Prof. Dr. Ufuk CEBECİ, Doç. Dr. Hüseyin Selçuk KILIÇ, Dr. Ayşegül ÖZKAVUKCU, End. Y. Müh. Can YÜKSELEN,  End. Y. Müh. Akçay KUZU, End. Müh. Oktay KAHYA, Toyota İK Yöneticisi Recep YİĞİT gibi alanında uzman eğitmenlerin sunumlarıyla gerçekleştirilecektir.

Üye firmalarımıza yönelik olarak düzenlenecek olan sertifika programına katılım bedeli kişi başı 2.448,00 TL (KDV Dahil) olup, program bedeline İMMİB tarafından %50 oranında destek verilecektir. Program sonunda %70 katılım koşulunu sağlayan katılımcılar sınava tabi tutulacak olup, sınavda 100 üzerinden 70 puan ve üzeri alan katılımcılara ödemiş oldukları bedelin yarısı (1.224,00 TL) iade edilecektir.

Söz konusu programa katılım 30 kişi ile sınırlı olup, programa başvuruda bulunup ücretini ödeyen ilk 30 kişi programa katılabilecektir. Program içeriği ve program takvimine aşağıda yer alan linkler aracılığıyla ulaşılabilmektedir. Programa katılmak isteyenlerin üyelerimizin https://forms.gle/Su8eF4ymhxe96uJVA linkinde yer alan formu doldurarak başvuruda bulunmaları ve ödemeye ilişkin dekontu en geç 13 Ekim 2021 tarihi saat 16:30'a kadar kubra.kudun@immib.org.tr adresine göndermeleri rica olunur.

 

Program Katılım Koşulları: https://www.immib.org.tr/files/egitim/itüyalinuretimkatilimkosullari.pdf

Program Takvimi ve Eğitmen özgeçmişleri: https://www.immib.org.tr/files/egitim/programdetaylari.pdf

Program Yeri: Zoom Video Konferans

 

Hesap Bilgileri:

Banka Adı     : Vakıfbank

Şube  Adı      : Güneşli (383)

Hesap No      : 00158007299547469

IBAN No      : TR20 0001 5001 5800 7299 5474 69

Hesap Sahibi : İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği       

Ödeme Açıklaması: İTÜ Yalın Üretim ve Yönetim Uzmanlığı / Katılımcı Adı