Kenya Gübre İhalesi Duyurusu Hk

Sayın Üyemiz,

 

Türkiye İhracatçılar Meclisi Genel Sekreterliğinden alınan bir yazıda; T.C. Nairobi Ticaret Müşavirliğinin yazısına atfen, Kenya Çay Geliştirme Ajansı'nın (Kenya Tea Development Agency, KTDA) açtığı ihale kapsamında, 2018 yılında 88.705 ton gübre (NPK 26:5:5) alımı yapacağı belirtilmektedir.

 

Yazıda devamla, iki aşamalı olarak gerçekleştirilecek olan ihalenin ilk etabında, anılan ajansın teknik yeterliliğe haiz firmaları belirleyeceği ve ön elemeden geçen firmaların teklif vermek için davet edileceği bilgisi verilmektedir.

 

İlgilenen firmaların ön başvuru evraklarını 100 USD karşılığında KTDA'nın Satınalma ofisinden temin edebilecekleri, tamamlanmış başvuru evraklarının ise 27 Şubat 2018 günü yerel saat ile 09:30'a kadar ihalenin adının ve referans bilgisinin (KTDA/008/2018) yazılı olduğu kapalı zarf içerisinde aşağıdaki adrese teslim edilmesi gerektiği bildirilmektedir.

 

Ön eleme için yapılan başvuru zarflarının aynı gün açılacağı ve tercih eden firma temsilcilerinin hazır bulunabileceği belirtilmekte olup, orijinal ihale duyurusu İngilizce olarak ekte yer almaktadır.

 

Bilgilerinizi rica ederim.

 

 

Ek: İhale Metni, İngilizce

 

Başvuru evraklarının teslim edileceği adres:

The Chief Executive Officer

Kenya Tea Development Agency (Holdings) Ltd

KTDA Farmers Building (Moi Avenue)

P. O. Box 30213 – 00100 Nairobi

İlgili Dosyalar

kenyaihale.pdf101,10 KB