Kıbrıs Konulu Toplantı Daveti Hk.

Sayın Üyemiz,

 

Türkiye İhracatçılar Meclisi Genel Sekreterliğinden alınan bir yazıda; İktisadi Kalkınma Vakfının bir yazısına atfen, 14 Eylül 2017 Perşembe günü 10.30-14.00 saatleri arasında Wyndham Grand İstanbul Levent Otel Hezarfen Salonu'nda, KKTC Cumhurbaşkanı Sn. Mustafa AKINCI'nın konuk olacağı bir konferans düzenleneceği belirtilmektedir.

 

Yazının devamında, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile ortaklaşa düzenlenen “Güncel Gelişmeler Işığında Kıbrıs Görüşmelerinin Geleceği ve Türkiye için Çıkarımlar” başlıklı toplantıda, Kıbrıs'ta çözüm bulunmasına yönelik müzakerelerde son durum, Birleşmiş Milletler gözetiminde İsviçre'de Crans Montana'da yapılan müzakerelerdeki tıkanıklığın analizi, bundan sonra ne gibi seçeneklerin masada olduğu ve Türkiye için ne gibi sonuçları olacağı konularının ele alınacağı ifade edilmekte olup, Konferansta İKV Başkanı Sn. Ayhan ZEYTİNOĞLU ve TOBB Başkanı Sn. M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU'nun açılış konuşmalarının ardından, KKTC Cumhurbaşkanı Sn. Mustafa AKINCI'nın konuşmasını yapacağı, ardından soru ve cevap bölümüne geçileceği belirtilmektedir.

 

Bu kapsamda, anılan konferansa katılmak isteyen firmaların İKV'den Sn. Zuhal YILMAZ'a e-posta aracılığıyla (zyilmaz@ikv.org.tr) ulaşmaları ve katılımlarını teyit etmeleri gerektiği ifade edilmektedir.

 

Bilgilerinizi rica ederim.

 

 

Ek: Program (1 Sayfa)

İlgili Dosyalar

kıbrısek.pdf27,60 KB