Kolombiya-Ekvador Heyet Ziyareti, Bogota-Quito-Guayaquil

Sayın Üyemiz,

 

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'ndan alınan bir yazıda, DEİK/Türkiye-Kolombiya ve Türkiye Ekvador İş Konseyleri tarafından Kolombiya ve Ekvador'a yönelik bir heyet ziyareti düzenlenmesi planlandığı bildirilmiştir. Kolombiya'da başkent Bogota, Ekvador'da başkent Quito ve Guayaquil şehrini kapsayacak olan ziyaret çerçevesinde, her iki ülkenin önde gelen kamu-özel kurum temsilcileri ile üst düzey görüşmeler gerçekleştirilmesi öngörüldüğü ifade edilmiştir.

 

Anılan ziyaret Kolombiya ve Ekvador'da önümüzdeki dönemde gerçekleştirilmesi planlanan altyapı, inşaat, enerji ve turizm yatırımı projelerine yönelik olarak gerçekleştirileceği belirtilmiş olup, ilgili proje dökümanları ve sunumlar aşağıda verilen linklerde bilgilerinize sunulmuştur. Ziyaretin verimli geçmesini teminen, anılan projelerle ilgilenen firma temsilcileri için Kolombiya ve Ekvador'da üst düzey kurumsal ve resmi temaslar organize edileceği bildirilmiş, ziyarete katılım sağlayacağını bildiren firmalar ile ortak ziyaret tarihi belirlenmesi hedeflendiği belirtilmiştir.

 

Bu çerçevede; heyet ziyaretine katılmak isteyen firma temsilcilerinin https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/881/12535 adresinde yer alan katılım formunu doldurarak 5 Nisan Cuma günü mesai bitimine kadar DEİK'e iletmeleri rica olunur.

 

 

 

Ekvador Proje Dökümanları için Link:

http://www.deik.org.tr/contents-fileaction-18565

 

Kolombiya Proje Dökümanları için Link:

http://www.deik.org.tr/contents-fileaction-18567