MEKSİKA TİCARET HEYETİ (13-17 MART 2019) HK.

Sayın Üyemiz,

 

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Genel Sekreterliğinden alınan bir yazıda; T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ve TİM'in organizasyonu ile 13-17 Mart 2019 tarihleri arasında Birleşik Meksika Devletleri'ne yönelik bir Ticaret Heyeti düzenleneceği bildirilmekte olup, Meksiko şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda iş gezilerinin yanı sıra her iki ülke girişimcilerini buluşturan nitelikli iş görüşmeleri gerçekleştirilmesinin öngörüldüğü belirtilmektedir.

 

Yazıda devamla, pazar payımızın artırılması ve her iki ülkeye yönelik yeni iş ve yatırım imkânlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek söz konusu heyete; otomotiv, inşaat, inşaat çeliği, tekstil ve hammaddeleri, kuru meyve ve mamulleri, meyve sebze mamulleri, zeytinyağı, fındık ve mamulleri, halı ve mobilya, enerji, medikal cihazlar, ev tekstili, mutfak eşyaları ve ambalaj malzemeleri sektörleri başta olmak üzere, uluslararası standartlara uygun ürünler imal ve ihraç eden firmalarımızın katılımlarında fayda görüldüğü iletilmektedir.

 

Bu çerçevede, azami 30 katılımcıdan oluşacak bahse konu heyete katılmak isteyen firmaların en geç 4 Şubat 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar, https://bit.ly/2H1MHhl internet bağlantısında yer alan heyet başvuru formunu doldurmaları ve katılım ücretini ödemeleri gerektiği ifade edilmektedir.

 

Bilgilerinizi rica ederim.

 

 

NOTLAR:

Organizasyon kapsamındaki ekonomi sınıfı uçak bileti, konaklama, toplantı ve transfer giderleri için kişi başı katılım ücreti en kısa sürede paylaşılacaktır.

Yapılan başvurular, ödeme dekontları TİM'e ulaştıktan sonra kesinleşmektedir.

Heyet ön hazırlıkları kapsamında, uçak biletleri kesildikten ve otel rezervasyonları yapıldıktan sonra katılımcının katılımını iptal etmesi durumunda ücret iadesi yapılamamaktadır.

 

EK: Heyet Taslak Programı (2 Sayfa)