Polonya - Türkiye İş Forumu Hk.

Sayın Üyemiz,

 

Türkiye İhracatçılar Meclisi Genel Sekreterliğinden alınan bir yazıda; Dış İlişkiler Ekonomik Kurulu (DEİK)'in bir yazısına atfen, T.C. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın 16-17 Ekim 2017 tarihlerinde Polonya'ya gerçekleştireceği resmi ziyaret kapsamında, DEİK/Türkiye-Polonya İş Konseyi tarafından muhatap kuruluşu Polonya Ulusal Ticaret Odası işbirliği ile 17 Ekim 2017 tarihinde, Polonya'nın başkenti Varşova'da “Polonya - Türkiye İş Forumu” düzenleneceği belirtilmekte olup, söz konusu İş Forumu'nu T.C. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Polonya Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Andrzej Duda, T.C. Ekonomi Bakanı Sayın Nihat Zeybekci, Polonya'nın ekonomiden sorumlu Başbakan Yardımcısı ve Ekonomik Kalkınma Bakanı Sayın Mateusz Morawiecki'nin onurlandırmalarının öngörüldüğü bildirilmektedir.

 

Yazıda devamla, Türkiye-Polonya İş Forumu'na gıda, inşaat, altyapı ve gayrimenkul, tarım, tekstil, perakende toptancılık, enerji, mühendislik, makine, madencilik, finans, ilaç ve kimya sanayi ile bilişim sektörlerinde faaliyet gösteren Polonya'nın önde gelen firma temsilcilerinin katılımının beklenmekte olduğu ve enerji, turizm, tekstil, gıda, çevre teknolojileri gibi alanların yanı sıra özellikle konut projeleri, telekomünikasyon, otel, hastane ve iş merkezi gibi büyük ölçekli inşaat projeleri için Türk firmaları için fırsatlar yer aldığı ifade edilmektedir.

 

Bu kapsamda anılan foruma katılmak isteyen firmaların, 13 Ekim 2017 Cuma günü mesai bitimine kadar, aşağıdaki bağlantıda yer alan başvuru formunu eksiksiz doldurarak, ödemeyi gerçekleştirmeleri gerektiği belirtilmektedir.

 

 

Bilgilerinizi rica ederim.

 

Not:

Ziyarete katılım bedeli ekonomi sınıf uçuşlu paket program için, 750 ABD Doları, business sınıf uçuşlu paket program için ise 1.350 ABD Doları'dır. Seyahat özel uçakla gerçekleştirilecek olup, İstanbul – Polonya – İstanbul uçuşları, transfer, tercüme hizmetleri ve diğer organizasyon giderleri katılım bedeline dâhildir. Polonya için geçerli Schengen vizesinin bulunması gerekmektedir.

 

Başvuru Formu: https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/482/9561

Yerinden katılım Başvuru Formu: https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/484/9561

Ek: Ziyaret Taslak Programı

İlgili Dosyalar

polonyaek.pdf74,80 KB