"Startup'lar ve Girişimciler için E-İhracat'ta Bilinmesi Gerekenler" Ücretsiz Online Eğitim

Üyemiz ihracatçı firmaların çalışanlarına yönelik olarak gerçekleştirilen “İMMİB AKADEMİ Eğitim Etkinlikleri” Covid-19 salgını dolayısıyla alınan önlemler kapsamında internet üzerinden ücretsiz olarak devam etmektedir.

Bu çerçevede, 19 Kasım 2020 tarihinde, 10.00-13.00 saatleri arasında, “Zoom Video Konferans” uygulaması aracılığıyla “Startup'lar ve Girişimciler için E-İhracat'ta Bilinmesi Gerekenler” konulu ücretsiz online bir eğitim gerçekleştirilecektir. Söz konusu eğitim hepsiburada.com Satış Geliştirme Müdürü Sn. Ziya KIZILTAN tarafından gerçekleştirilecek olup katılımcılar aşağıdaki konu başlıkları ile ilgili bilgilere sahip olabilecektir.

  • Marka Konumlama, E-İhracat Hedef Pazar Seçimi
  • Lojistik ve Teknolojik Altyapı Gereksinimleri
  • Alternatif Kanallar Oluşturma, Teşvikler Nelerdir?
  • Yapılan Hatalar ve Eksikler

Başvuruların sadece internet aracılığıyla kabul edildiği söz konusu eğitime katılabilmek için https://forms.gle/VdWBTcvVeLywrRRN6 adresi üzerinden başvuru yapılması gerekmektedir. Eğitim programı ile ilgili sınırlı kontenjan bulunmakta olup, içerik ve eğitmen özgeçmişine ilişkin bilgiler http://akademi.immib.org.tr web sitemizde ayrıca yer almaktadır.

*Zoom Kullanma Kılavuzuna https://bit.ly/2yJdMSS linkinden ulaşabilirsiniz.