"Süreç Madenciliği ile Süreç İyilieştirme Fırsatlarının Bulunması" Ücretsiz Online Eğitim

Sayın Üyemiz, Üyemiz ihracatçı firmaların çalışanlarına yönelik olarak gerçekleştirilen “İMMİB AKADEMİ Eğitim Etkinlikleri” Covid-19 salgını dolayısıyla alınan önlemler kapsamında internet üzerinden ücretsiz olarak devam etmektedir.

Bu çerçevede, 11 Ağustos 2020 tarihinde, 10:00-13:00 saatleri arasında, “Zoom Video Konferans” uygulaması aracılığıyla “Süreç Madenciliği ile Süreçlerdeki İyileştirme Fırsatlarının Bulunması” konulu ücretsiz online bir eğitim gerçekleştirilecektir.

Söz konusu eğitim Operasyonel Mükemellik Danışmanı Sn. Oğuz ÖZBEK tarafından gerçekleştirilecek olup katılımcılar aşağıdaki konu başlıkları ile ilgili bilgilere sahip olabilecektir.

  • Süreç Madenciliği Nedir? Süreç Haritalama Nedir ve Neden Önemlidir?
  • Süreç Madenciliği Nerelerde Kullanılır, Süreç Madenciliği'nin Temel Elemanları Nelerdir?
  • Süreç Madenciliği ve Süreçlerdeki İyileştirme Fırsatlarının Bulunması (Uygulamalı)
  • Veri Transferi ve Akışın Kurulması, Sürecin ve Akışın Analizi
  • İyileştirme Fırsatlarının Saptanması ve Ölçümlenmesi, İyileştirmeye Yönelik Sonraki Adımlar

Başvuruların sadece internet aracılığıyla kabul edildiği söz konusu eğitimlere katılabilmek için https://forms.gle/BoWd53AsNGsEG2DL9 adresi üzerinden başvuru yapılması gerekmektedir. Her bir eğitim programı ile ilgili sınırlı kontenjan bulunmakta olup, içerik ve eğitmen özgeçmişine ilişkin bilgiler http://akademi.immib.org.tr web sitemizde ayrıca yer almaktadır.

*Zoom Kullanma Kılavuzuna https://bit.ly/2yJdMSS linkinden ulaşabilirsiniz.