Personel İletişim Rehberi

GENEL SEKRETERLİK

ADI SOYADI   DAHİLİ
Dr. S. Armağan Vurdu

Genel Sekreter

1775

Coşkun Kırlıoğlu

Genel Sekreter Yardımcısı

1141
Fatih Özer

Genel Sekreter Yardımcısı

1141
Muharrem Kayılı

Genel Sekreter Yardımcısı

1141

GENEL SEKRETERLİK OFİSİ

ADI SOYADI GÖREVİ DAHİLİ
Bahar Yılmaz 1141
Arzu Şayeste Arslan 1775

HUKUK MÜŞAVİRLİĞİ

ADI SOYADI GÖREVİ DAHİLİ
Pelin Saydam 1964

İNSAN KAYNAKLARI ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ DAHİLİ
Berna Nazlı Sezen Şube Müdürü 1965
Eren Gündoğan Şef 1092
Ozan Nuri Tarlakazan 1834
İbrahim Altın 1858
Ayşegül Acur 1088

ÜYE İLİŞKİLERİ VE UYGULAMA ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ DAHİLİ
Şeref Deniz Etiler Şube Müdürü 1014
Feyzanur Şimşek Şef 1018
Selçuk Bağdatlı Şef 1736
Muharrem Çayıroğlu Şef 1953
Hasan Bahadır Çamkuşu Şef 1651
Emine Aktaş 1102
İmdat Öner 1628
Tülay Gülgeç 1130
Ezgi Avluk 1456
Cuma Görücü 1015
Hilal Kaplan 1024
Mehlika Kaya 1723
Fatma Nur Savaş 1057
Fatma Nur Bekar

EVRAK KAYIT BİRİMİ

ADI SOYADI GÖREVİ DAHİLİ
Atacan Güler 1682
Muhammed Alp Öztürk 1131

İRTİBAT BÜROLARI

ADI SOYADI GÖREVİ DAHİLİ
Emel Bilgili - KOCAELİ İRTİBAT BÜROSU Şef 0 (262) 322 58 43
Muhammet Dumansızoğlu - KARAKÖY İRTİBAT BÜROSU 0 (212) 244 11 74

FUAR VE DİĞER DESTEKLER ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ DAHİLİ
Burhan Cebre Şube Müdürü 1908
Tuğba Bozkurt Özgündüz Şef 1583
İbrahim Şen Şef 1174
Uhut Serdar Kantaroğlu Şef 1017
Furkan Akalın Şef 1950
Ahmet Barış Ünel 1555
Celal Okta 1832
Fatma Tekin 1342
İlknur Özlem Tiryaki 1394
İbrahim Bardakçı 1873
Ersan Duru 1881
Ahmet Göksel 1021
Seda Memnun 1045
Tuğba Çapar 1553
Büşra Kızğın 1076
Emel Öztürk 1389
Murat Emre 1164

TURQUALITY VE YURTDIŞI BİRİM DESTEKLERİ ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ DAHİLİ
Remziye Ergün Kayılı Şube Müdürü 1041
Gülçin Küçük Şef 1949
Nilhay Usta Pamuk Şef 1942
Mehmet Çağrı Köktürk Şef 1552
Çağdaş Nejat Camuşcu 2364
Fulden Özsoylu 1608
Sümeyye Çubuk 1507
Neslihan Alkış 1984
Kardelen Ezgi Tutuş 1165
Nuriye İnce 1492
Murat Toraman 1044
Nazife Şimşek Ersen 1996
Nilgün Kayar 1959
Uğur Mucık 1900
Seher Karaarslan 1131
Ezgi Yılmaz 1074
Esra Erdem 1909

MADEN SEKTÖRÜ ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ DAHİLİ
Okan Ak Şube Müdürü 1029
Havva Deniz Şef 1782
Can Erdem Kaya Şef 1077
Zeynep Berk 1968
P.Canan Çağlayan 1508
Mehmet Serkan Ertan 1920
Tayfun Güneş 1868
Uğur BULUT 1142
Güneş Dağlı 1434
Cansu Düz 1226

METALLER SEKTÖRÜ ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ DAHİLİ
Özgür İnan Müdür 1991
Buğra Erol Şef 1002
Merve Çakır Şef 1886
Ebru Kutlualp Şef 1136
Süleyman Çakır 1888
Zeynep Çırakoğlu 1906
Furkan Yaşar 1948
Derya Dinçer 1132
Belis Karakaş 1120
Banu Emiroğlu 1564
Funda Oktay 1883
Berna Ünlütürk 1789
Şafak Can Dursun 1255
Kemal Can Kevser 1728

KİMYEVİ MADDELER SEKTÖRÜ ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ DAHİLİ
Aydın Yılmaz Şube Müdürü 1941
Mehmet Karaçoban Şef 1606
E. Burcu Öz Şef 1039
Selin Özdemir Karakoç Şef 1946
Ayşe İpek Sarıkabadayı Şef 1645
Canan Ersoy 1049
Mehmet Akif Oruç 1960
Şeyma İnam 1521
Ebru Genç 1038
Melike Baladın 1704
Sabiha Berna Yıldız 1593
Merve Öztaş 1972
Sedef Sancı 1944
Derya Akçören 1384
Buğra Uçal 1990
Begüm Ardıç 1734
Faruk Benderli 1904
Hafize Şen 1062
Nur Dilara Yücesan 1133
Batuhan Özdemir 1456

ELEKTRİK SEKTÖRÜ ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ DAHİLİ
M.Murat Tuncel Şube Müdürü 1065
Ali Kaldırımcı Şef 1010
Eyüp Daban Şef 1137
Seval Mala Şef 1350
Hande Bargu Celayir Şef 1729
Can Çetin 1678
Uğur Adıguzel 1387
Nadin Sertçe 1157
Buket Aktaş 1091
Metin Kalyon 1871
Haydar Kubilay Demir 1962
Dilara Meşe 1719
Özge Özyurt 1312
Büşra Çalışkan 1113

MÜCEVHER SEKTÖRÜ ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ DAHİLİ
Şirzat Akbulak Şube Müdürü 1880
Merve Ünel 1183
Şerife Yorulmaz 1963
Doruk Poyraz  1869
Ayça UYSAL 1902

HİZMET SEKTÖRÜ ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ DAHİLİ
Bulut Güney Şahan 1979
Murat Taşkın 1168
Ebru Kıyıkçı 1515
Can Erhan Turhan 1916
Aslı Nur Emre 1048
Merve Taşdemir 1916

ÇELİK SEKTÖRÜ ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ DAHİLİ
Uygar Tatar Şube Müdürü 1947
Oğuzhan İnci Şef 1887
Ebru Dursun Şef 1885
Ali Özefe 1891
Abdulsamet Damar 1176
Yiğit Can Kurtkaya 1958
Selin Önen 1931
Vakkas Asi 1140
Akın Cihan Akdeniz 1594

KURUMSAL İLETİŞİM VE ORGANİZASYON ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ DAHİLİ
Nesrin Güler Şimşek Şube Müdürü 1923
Zeynep Şeker Gençer Şef 1671
Meral Uslu Şef 1226
Emrah Öztürk 1781
Mehmet Salih Şahin 1401
Esra Özyurt 1940
Selim Şahin 1851

EĞİTİM ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ DAHİLİ
Selin Doğan Peker Şube Müdürü 1894
Yasemin Coşmuş 1995
Dilan Sural 1239

HİZMET FUAR, TANITIM VE DİĞER DESTEKLER ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ DAHİLİ
Esin Şantalar Doldur Şube Müdürü 1625
Okan Demirler Şef 1127
Elif Seymenoğlu 1147
Caner Selamioğlu 1532
Serdar Süalp 1231
Gülsüm Demirkaynak 1110
Uğraş Begüm Güngör Yorulmaz 1026
Ramazan Aracı 1914
Enes Aksoy 1924
Onur Atay 1998
Miray Erdoğan 1865
Serkan Selci 1551

HİZMET TURQUALITY VE MARKA DESTEKLERİ ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ DAHİLİ
Sevil KÜÇÜKÇETİN ÖZEK Şube Müdürü 1070
Eray Uğraş Şef 1929
Berivan Esmer 1386
Kutan Karatopçu 1933
Metin Dülegöz 1745
İrfan Kalyon 1640
Hacı Sarıbostan 1910
Muhammet Mahir Çelik 1911

MUHASEBE-FİNANSMAN ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ DAHİLİ
Uğur Çakıroğlu Şube Müdürü 1861
Nil Bayrak Şef 1191
İlke Altun 1590
Merve Gelen
Mustafa Cömert 1019
Abdullah Uzun 1857
Elif Ergene 1912
Sebahattin Güler 1055
Gülden Cimbat 1161
Mehmet Ali Türesay 1841
Erhan Sünnetçi 1214

İDARİ İŞLER VE SATIN ALMA ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ DAHİLİ
Mustafa Kayalı Şube Müdürü 1870
Fatih Sarıcaoğlu Şef 1936
Mehmet Çınar 1111
Oğuz Demirci 1056
Muhammed Kurtoğlu 1856
Ekrem Oktay 2528
Hacı Ali Fırlan 2528
Ebru Dilfer Renkli 1075

AB PROJELER ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ DAHİLİ
Fatma Soyer Etiler Şube Müdürü 1897
Banu Altın 1872
M.Meltem Şimşek 1126
Nisa Türköz 1415
Onur Dedeoğlu 1454
Anıl Özşar 1422

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ DAHİLİ
Birol Eker Şube Müdürü 1082
Mehmet Özmen Şef 1874
Selim Öz 1085
İlker Üstün 1086
Selim Köktaş 1956
Hüseyin Gözüküçük 1957
Hasan Şahin 1094