Personel İletişim Rehberi

GENEL SEKRETERLİK

ADI SOYADI   DAHİLİ
S. Armağan Vurdu

Genel Sekreter

1775

Coşkun Kırlıoğlu

Genel Sekreter Yardımcısı

1141
Fatih Özer

Genel Sekreter Yardımcısı

1141
Muharrem Kayılı

Genel Sekreter Yardımcısı

1141

GENEL SEKRETERLİK OFİSİ

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
Vildan Mümünoğlu vildan.mumunoglu@immib.org.tr 1141
Arzu Şayeste Arslan arzu.aksoy@immib.org.tr 1775

HUKUK MÜŞAVİRLİĞİ

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
Pelin Parın 1964

İNSAN KAYNAKLARI ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
Berna Nazlı Sezen Şube Müdürü nazli.sezen@immib.org.tr 1965
Eren Gündoğan Şef eren.gundogan@immib.org.tr 1092
Ozan Nuri Tarlakazan ozan.tarlakazan@immib.org.tr 1834
İbrahim Altın ibrahim.altin@immib.org.tr 1858
Tuğba Çapar tugba.capar@immib.org.tr 1553
Ayşegül Acur aysegul.acur@immib.org.tr 1088

ÜYE İLİŞKİLERİ VE UYGULAMA ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
Şeref Deniz Etiler Şube Müdürü deniz.etiler@immib.org.tr 1014
Feyzanur Şimşek Şef feyzanur.sarialtun@immib.org.tr 1018
Selçuk Bağdatlı Şef selcuk.bagdatli@immib.org.tr 1736
Muharrem Çayıroğlu Şef muharrem.cayiroglu@immib.org.tr 1953
Hasan Bahadır Çamkuşu Şef hasan.camkusu@immib.org.tr 1651
Emine Aktaş emine.aktas@immib.org.tr 1102
İmdat Öner imdat.oner@immib.org.tr 1628
Tülay Gülgeç tulay.gulgec@immib.org.tr 1130
Atacan Güler atacan.guler@immib.org.tr 1682
Ezgi Avluk ezgi.ozmen@immib.org.tr 1456
Gökçe Fadime Çalın gokce.calin@immib.org.tr 1069
Muhammed Alp Öztürk alp.ozturk@immib.org.tr 1131
Fatma Nur Savaş fatma.savas@immib.org.tr 1057
Hilal Kaplan hilal.kaplan@immib.org.tr 1024

EVRAK KAYIT BİRİMİ

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
Cuma Görücü cuma.gorucu@immib.org.tr 1015

İRTİBAT BÜROLARI

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
Emel Bilgili - KOCAELİ İRTİBAT BÜROSU Şef emel.bilgili@immib.org.tr 0 (262) 322 58 43
Muhammet Dumansızoğlu - KARAKÖY İRTİBAT BÜROSU muhammed.dumansizoglu@immib.org.tr 0 (212) 244 11 74

FUAR VE DİĞER DESTEKLER ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
Burhan Cebre Şube Müdürü burhan.cebre@immib.org.tr 1908
Tuğba Bozkurt Özgündüz Şef tugba.bozkurt@immib.org.tr 1583
İbrahim Şen Şef ibrahim.sen@immib.org.tr 1174
Uhut Serdar Kantaroğlu Şef serdar.kantaroglu@immib.org.tr 1017
Ahmet Barış Ünel baris.unel@immib.org.tr 1555
Fatma Tekin fatma.tekin@immib.org.tr 1342
Celal Okta celal.okta@immib.org.tr 1832
İlknur Özlem Tiryaki ozlem.tiryaki@immib.org.tr 1394
İbrahim Bardakçı ibrahim.bardakci@immib.org.tr 1873
Ersan Duru ersan.duru@immib.org.tr 1881
Ahmet Göksel ahmet.goksel@immib.org.tr 1021
Ezgi Yılmaz ezgi.yilmaz@immib.org.tr 1074
Seda Memnun seda.ulus@immib.org.tr 1045
Büşra Kızğın busra.kizgin@immib.org.tr 1076
Emel Öztürk emel.ozturk@immib.org.tr 1389
Murat Emre murat.emre@immib.org.tr 1164

TURQUALITY VE YURTDIŞI BİRİM DESTEKLERİ ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
Remziye Ergün Kayılı Şube Müdürü remziye.kayili@immib.org.tr 1041
Gülçin Küçük Şef gulcin.kucuk@immib.org.tr 1949
Nilhay Usta Pamuk Şef nilhay.usta@immib.org.tr 1942
Mehmet Çağrı Köktürk Şef Mehmet.kokturk@immib.org.tr 1552
Çağdaş Nejat Camuşcu cagdas.camuscu@immib.org.tr 2364
Fulden Özsoylu fulden.ozsoylu@immib.org.tr 1608
Sümeyye Çubuk sumeyye.cubuk@immib.org.tr 1507
Neslihan Alkış neslihan.alkis@immib.org.tr 1984
Kardelen Ezgi Tutuş kardelen.tutus@immib.org.tr 1165
Nuriye İnce nuriye.ince@immib.org.tr 1492
Murat Toraman murat.toraman@immib.org.tr 1044
Nilgün Kayar nilgun.kayar@immib.org.tr 1959
Uğur Mucık ugur.mucik@immib.org.tr 1900
Seher Karaarslan seher.karaarslan@immib.org.tr 1131
Mehlika Kaya mehlika.kaya@immib.org.tr 1723
Esra Erdem esra.erdem@immib.org.tr 1909

MADEN SEKTÖRÜ ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
Okan Ak Şube Müdürü okan.ak@immib.org.tr 1029
Havva Deniz Şef havva.deniz@immib.org.tr 1782
Furkan Akalın Şef furkan.akalin@immib.org.tr 1950
Can Erdem Kaya Şef erdem.kaya@immib.org.tr 1077
Zeynep Berk zeynep.berk@immib.org.tr 1968
P.Canan Çağlayan canan.caglayan@immib.org.tr 1508
Tayfun Güneş tayfun.gunes@immib.org.tr 1868
Uğur BULUT ugur.bulut@immib.org.tr 1142
Güneş Dağlı gunes.dagli@immib.org.tr 1434
Cansu Düz cansu.duz@immib.org.tr 1226

METALLER SEKTÖRÜ ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
Özgür İnan Müdür ozgur.inan@immib.org.tr 1991
Buğra Erol Şef bugra.erol@immib.org.tr 1002
Merve Çakır Şef merve.cakir@immib.org.tr 1886
Süleyman Çakır suleyman.cakir@immib.org.tr 1888
Mehmet Teoman Ocak mehmet.ocak@immib.org.tr 1919
Ebru Kutlualp ebru.kutlualp@immib.org.tr 1136
Zeynep Çırakoğlu  zeynep.cırakoglu@immib.org.tr  1906
Furkan Yaşar furkan.yasar@immib.org.tr 1948
Derya Dinçer derya.dincer@immib.org.tr 1132
Belis Karakaş belis.karakas@immib.org.tr 1120
Banu Emiroğlu banu.emiroglu@immib.org.tr 1564
Funda Oktay funda.oktay@immib.org.tr 1883
Berna Ünlütürk berna.unluturk@immib.org.tr 1789
Şafak Can Dursun safak.dursun@immib.org.tr 1255
Kemal Can Kevser kemal.kevser@immib.org.tr 1728

KİMYEVİ MADDELER SEKTÖRÜ ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
Aydın Yılmaz Şube Müdürü aydin.yilmaz@immib.org.tr 1941
Mehmet Karaçoban Şef mehmet.karacoban@immib.org.tr 1606
E. Burcu Öz Şef burcu.oz@immib.org.tr 1039
Selin Özdemir Karakoç Şef selin.ozdemir@immib.org.tr 1946
Ayşe İpek Sarıkabadayı Şef ipek.sarikabadayi@immib.org.tr 1645
Canan Ersoy canan.ersoy@immib.org.tr 1049
Mehmet Akif Oruç akif.oruc@immib.org.tr 1960
Şeyma İnam seyma.inam@immib.org.tr 1521
Ebru Genç ebru.genc@immib.org.tr 1038
Melike Baladın melike.baladin@immib.org.tr 1704
Sabiha Berna Yıldız berna.yildiz@immib.org.tr 1593
Merve Öztaş merve.oztas@immib.org.tr 1972
Sedef Sancı sedef.sanci@immib.org.tr 1944
Derya Akçören derya.akcoren@immib.org.tr 1384
Buğra Uçal bugra.ucal@immib.org.tr 1990
Begüm Ardıç begum.ardic@immib.org.tr 1734
Faruk Benderli faruk.benderli@immib.org.tr  1904
Hafize Şen hafize.sen@immib.org.tr 1062
Nur Dilara Yücesan dilara.yucesan@immib.org.tr 1133
Elif Semra Tulum elif.tulum@immib.org.tr 1322
Batuhan Özdemir batuhan.ozdemir@immib.org.tr -

ELEKTRİK SEKTÖRÜ ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
M.Murat Tuncel Şube Müdürü murat.tuncel@immib.org.tr 1065
Ali Kaldırımcı Şef ali.kaldirimci@immib.org.tr 1010
Eyüp Daban Şef eyup.daban@immib.org.tr 1137
Seval Mala Şef seval.mala@immib.org.tr 1350
Hande Bargu Celayir Şef hande.celayir@immib.org.tr 1729
Can Çetin can.cetin@immib.org.tr 1678
Uğur Adıguzel ugur.adiguzel@immib.org.tr 1387
Nadin Sertçe nadin.sertce@immib.org.tr 1157
Buket Aktaş buket.aktas@immib.org.tr 1091
Metin Kalyon metin.kalyon@immib.org.tr 1871
Haydar Kubilay Demir kubilay.demir@immib.org.tr 1962
Özge Özyurt ozge.ozyurt@immib.org.tr 1312

MÜCEVHER SEKTÖRÜ ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
Şirzat Akbulak Şube Müdürü sirzat.akbulak@immib.org.tr 1880
Melis Özpınar melis.ozpinar@immib.org.tr 1380
Şerife Yorulmaz serife.yorulmaz@immib.org.tr 1963
Doruk Poyraz  doruk.poyraz@immib.org.tr 1869
Ayça UYSAL ayca.uysal@immib.org.tr 1902

HİZMET SEKTÖRÜ ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
Mehmet Kervankıran Şube Müdürü mehmet.kervankiran@immib.org.tr 1042
Bulut Güney Şahan bulut.sahan@immib.org.tr 1979
Murat Taşkın murat.taskin@immib.org.tr 1168
Ebru Kıyıkçı ebru.kiyikci@immib.org.tr 1515
Can Erhan Turhan erhan.turhan@immib.org.tr 1916
Hasan Can Tufan hasan.tufan@immib.org.tr 1977
Aslı Nur Emre asli.emre@immib.org.tr 1048
Merve Taşdemir merve.tasdemir@immib.org.tr 1916

ÇELİK SEKTÖRÜ ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
Uygar Tatar Şube Müdürü uygar.tatar@immib.org.tr 1947
Oğuzhan İnci Şef oguzhan.inci@immib.org.tr 1887
Ebru Dursun Şef ebru.dursun@immib.org.tr 1885
Ali Özefe ali.ozefe@immib.org.tr 1891
Abdulsamet Damar samet.damar@immib.org.tr 1176
Yiğit Can Kurtkaya can.kurtkaya@immib.org.tr 1958
Selin Önen selin.onen@immib.org.tr 1931
Vakkas Asi vakkas.asi@immib.org.tr 1140
Akın Cihan Akdeniz cihan.akdeniz@immib.org.tr 1594

KURUMSAL İLETİŞİM VE ORGANİZASYON ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
Nesrin Güler Şimşek Şube Müdürü nesrin.guler@immib.org.tr 1923
Zeynep Şeker Gençer Şef zeynep.seker@immib.org.tr 1671
Emrah Öztürk emrah.ozturk@immib.org.tr 1781
Mehmet Salih Şahin mehmet.sahin@immib.org.tr 1401
Esra Özyurt esra.ozyurt@immib.org.tr 1940
Selim Şahin selim.sahin@immib.org.tr 1851
Meral Uslu meral.uslu@immib.org.tr 1226

EĞİTİM ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
Selin Doğan Peker Şube Müdürü selin.dogan@immib.org.tr 1894
Yasemin Coşmuş yasemin.cosmus@immib.org.tr 1995
Dilan Sural dilan.sural@immib.org.tr 1239

HİZMET FUAR, TANITIM VE DİĞER DESTEKLER ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
Esin Şantalar Doldur Şube Müdürü esin.santalar@immib.org.tr 1625
Okan Demirler Şef okan.demirler@immib.org.tr 1127
Ozan Latif Doğan ozan.dogan@immib.org.tr 1058
Elif Seymenoğlu elif.kocaoglu@immib.org.tr 1147
Caner Selamioğlu caner.selamioglu@immib.org.tr 1532
Serdar Süalp serdar.sualp@immib.org.tr 1231
Gülsüm Demirkaynak gulsum.demirkaynak@immib.org.tr 1110
Uğraş Begüm Güngör Yorulmaz begum.yorulmaz@immib.org.tr 1026
Ramazan Aracı ramazan.araci@immib.org.tr 1914
Enes Aksoy enes.aksoy@immib.org.tr 1924
Onur Atay onur.atay@immib.org.tr 1998
Onur Atay onur.atay@immib.org.tr
Miray Erdoğan miray.erdogan@immib.org.tr 1865
Serkan Selci serkan.selci@immib.org.tr 1551

HİZMET TURQUALITY VE MARKA DESTEKLERİ ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
Sevil KÜÇÜKÇETİN ÖZEK Şube Müdürü sevil.kucukcetin@immib.org.tr 1070
Eray Uğraş Şef eray.ugras@immib.org.tr 1929
Berivan Esmer berivan.esmer@immib.org.tr 1386
Kutan Karatopçu kutan.karatopcu@immib.org.tr 1933
Metin Dülegöz metin.dulegoz@immib.org.tr 1745
İrfan Kalyon irfan.kalyon@immib.org.tr 1640
Hacı Sarıbostan haci.saribostan@immib.org.tr 1910
Muhammet Mahir Çelik mahir.celik@immib.org.tr 1911

MUHASEBE-FİNANSMAN ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
Uğur Çakıroğlu Şube Müdürü ugur.cakiroglu@immib.org.tr 1861
Nil Bayrak Şef nil.bayrak@immib.org.tr 1191
İlke Altun ilke.altun@immib.org.tr 1590
Mustafa Cömert mustafa.comert@immib.org.tr 1019
Abdullah Uzun abdullah.uzun@immib.org.tr 1857
Sebahattin Güler sebahattin.guler@immib.org.tr 1055
Burak Saban burak.saban@immib.org.tr 1912
Gülden Cimbat gulden.cimbat@immib.org.tr 1161
Mehmet Ali Türesay mehmetali.turesay@immib.org.tr 1841
Erhan Sünnetçi erhan.sunnetci@immib.org.tr 1214

İDARİ İŞLER VE SATIN ALMA ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
Mustafa Kayalı Şube Müdürü mustafa.kayali@immib.org.tr 1870
Fatih Sarıcaoğlu Şef fatih.saricaoglu@immib.org.tr 1936
Mehmet Serkan Ertan serkan.ertan@immib.org.tr 1920
Mehmet Çınar mehmet.cinar@immib.org.tr 1111
Oğuz Demirci oguz.demirci@immib.org.tr 1056
Muhammed Kurtoğlu muhammed.kurtoglu@immib.org.tr 1856
Ekrem Oktay ekrem.oktay@immib.org.tr 2528
Hacı Ali Fırlan haciali.firlan@immib.org.tr 2528
Ebru Dilfer Renkli dilfer.renkli@immib.org.tr 1075

AB PROJELER ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
Fatma Soyer Etiler Şube Müdürü fatma.soyer@immib.org.tr 1897
Banu Altın banu.surmen@immib.org.tr 1872
M.Meltem Şimşek meltem.simsek@immib.org.tr 1126

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ŞUBESİ

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA ADRESİ DAHİLİ
Birol Eker Şube Müdürü birol.eker@immib.org.tr 1082
Mehmet Özmen Şef mehmet.ozmen@immib.org.tr 1874
Selim Öz selim.oz@immib.org.tr 1085
İlker Üstün ilker.ustun@immib.org.tr 1086
Selim Köktaş selim.koktas@immib.org.tr 1956
Hüseyin Gözüküçük huseyin.gozukucuk@immib.org.tr 1957
Hasan Şahin hasan.sahin@immib.org.tr 1094